Hürriyet Seri İlan Örnekleri
Seri ilan verebileceğiniz ve ana ajansı olduğumuz gazeteler: Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi, Posta Gazetesi, Zaman Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Habertürk Gazetesi, Star Gazetesi, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi, Yenişafak Gazetesi ve Vakit gazetesidir.

Seri ilan ana başlıkları; Emlak, Eleman, Vasıta, Kayıp ve Çeşitli'dir.

Emlak Ana Başlığı Altında; Satılık konut, Kiralık konut, Satılık işyeri, Kiralık işyeri, Satılık arsa ve Devredenler bölümleri bulunmaktadır.

Eleman Ana Başlığı Altında: Alüminyum PVC Doğrama, Anketör, Aşçı, Avukat, Bilgisayar, Cafe-Bar, Çeşitli eleman, Çocuk-Hasta bakıcısı, Dekorasyon, Elektrik-Elektronik, Emlak Pazarlama Satış, Garson, Gümrük, Güvenlik Elemanı, Halkla ilişkiler, Kuaför, Kurye-Kargo, Matbaa, Mimar-Mühendis, Mobilya, Muhasebe, Müşteri Temsilcisi, Ortak arayanlar, Öğretmen, Part-time Eleman, Pazarlama Satış, Sağlık, Sekreter, Sigorta, Satış, Teknisyen-Tekniker, Tekstil Konfeksiyon, Temizlik Elemanı, Turizm-Otel

Vasıta Ana Başlığı Altında: Otomobil, Deniz araçları, Kamyon-Kamyonet, Otobüs-Minibüs, iş Makinaları, Motorsiklet, Kiralık oto, Vasıta arayanlar

Gazete seri ilan kampanyaları: Aşağıda belirtilen kampanyalar seri ilan sayfalarındaki kelime ilanlarına ait olup, kampayalardan faydalanabilmek için ilanınızın en az 3 kelimelik bir ilan olması gerekmektedir. Hürriyet, Sabah ve Zaman gazetelerinde 6 kelime şartı vardır.

İstanbul
Hürriyet
Eleman
2 + 3
Emlak
2 + 4
Kiralık / Satılık Devremülk
2 + 4
Vasıta
2 + 6
İş Makinası
2 + 6
Ders Verenler
2 + 4
Deniz Araçları
2 + 6
Müteferrik
Yok
Satılık Eşya
2 + 4
Devreden
2 + 4
Bayilik Franchise
2 + 2
Vasıta Arayanlar
2 + 6
Nakliye
2 + 2
İş Arayanlar
2 + 4
Takas
2 + 4
Ortak Arayanlar
2 + 3

Seri ilan çeşitleri

Düz İlan düz seri ilan
Alt Üst Çizgili İlan düz seri ilan
Başlıklı İlan düz seri ilan
Maktu Kutu İlanı maktu kutu ilan örneği
Seri ilan yayın koşulları;
  • Gazetelerin seri ilan sayfalarına vereceğiniz ilanlarınızı tüm Türkiye genelinde yayınlatabildiğiniz gibi, yalnızca bulunduğunuz bölgede de yayınlatabilirsiniz.
  • İstanbul Baskısı ilanlarınızı saat 18:30'a kadar, Ankara Baskısı ilanlarınızı saat 16:00'a kadar, Türkiye geneli ve diğer bölgesel seri ilanlarınızı ise saat 13:00'a kadar verebilirsiniz.
  • Seri ilanlarınızın gazetedeki sıralanışı ve dizgisi bilgisayar ortamında yapıldığından sayfa dizgisine müdehale şansı yoktur.
  • Gazetelerin seri ilan sayfalarında yayınlatacağınız ticari amaçlı reklamlarınız ajansımız tarafından ücretsiz olarak tasarlanmaktadır.
Copyright © 2024 | Hürriyet Reklam Departmanı Bir Yitik Ajans Projesidir. | Tüm Hakları Saklıdır...