Hürriyet Sosyal İlan Örnekleri

Gazetelerin sosyal ilan diye adlandırdığı, ticari amaç gütmeyen bu ilan çeşidinin fiyatlandırması kapladığı alan üzerinden fiyatlandırılır ve diğer çerçeveli ilanlara göre daha ekonomikdir. Diğer gazetelere nazaran Hürriyet vefat ilanı daha çok tercih edilmektedir.

Vefat ilanı: Sosyal ilan statüsünde olan, gazete vefat ilanı, gazeteye ölüm ilanı; Hayatını kaybeden kişinin vefaatından sonra verilen çerçeveli olarak hazırlanan, ilanlardır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.

Başsağlığı (Taziye) ilanı: Gazeteye verilen Taziye ilanı, Vefat edenin ailesi ve yakınlarına yönelik başsağlığı mesajları içeren ilan şeklidir. Anma ilan: Vefat eden kişiyi, ölüm yıl dömümlerinde anmak amacıyla verilen gazete ilanlarıdır. Hürriyet vefat ilanı ardından vereceğiniz anma ilanları için ekstra ek indirim uygulanmaktadır.

Teşekkür ilanı: Vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat süreci içerisinde gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki destek gördükleri kişilere yönelik düzenlenen Teşekkür mesajı içeren ilanlar olabildiği gibi, ameliyat v.b sağlık sorununun giderilmesi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı v.b kişilere minnet mesajı taşıyan ilan çeşitleridir.

Doğum ilanı: Sağlıklı bir bebek dünyaya gelmesi sebebiyle duyuru niteliğindeki sosyal ilan türüdür.

Vefat ilan vermek için :

  • Bir sonraki gün çıkacak ilanların en son başvuru saati İstanbul baskısı için 18:30, Türkiye ve Bölge baskıları için ise saat 15:30'a kadardır.
  • İlanlar siyah/beyaz yayınlanmaktadır. Renkli çıkması istenen vefat ilanları, sosyal ilan tarifesinden değil ticari tarifeden fiyatlandırılmaktadır.
  • İlan veren imzası olarak şirket ismi ve şirket logosu kullanılabilmektedir.
  • Hürriyet vefat ilanı, İstanbul baskısı, Aile imzalı ve Maktu kutu ilanlar için daha uygun bir fiyatlandırma sunmaktadır.
  • Vefat ilanlarının hangi sayfada yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi mevcur değildir.
  • İstenildiği takdirde vefat eden kişinin resmi konulabilmektedir.

Sosyal ilan örnekleri :

Cevat Şentürk vefat ilanı örneği İlknur Özsoy vefat ilanı örneği Kemal Karadağ vefat ilanı örneği Sultan Atalar vefat ilanı örneği
Copyright © 2024 | Hürriyet Reklam Departmanı Bir Yitik Ajans Projesidir. | Tüm Hakları Saklıdır...